Черкаси та турецьке місто Кушадаси можуть «побрататися»

Черкаси та турецьке місто Кушадаси можуть «побрататися»

Турецьке місто Кушадаси може стати побратимом Черкас. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з очільницею громадської організації «Українська культурна спілка в Кушадаси», яка функціонує в Туреччині, Світланою Потапенко-Йилдирим, ГО «Відкритий світ» із Черкас Альоною Коваленко. На їхню думку, обидва міста могли б співпрацювати в галузях культури, освіти, туризму, спорту, а ще – сільського господарства.

«Основне завдання нашої спілки, яка працює близько року, популяризувати Україну, її культуру й історію за кордоном, зокрема в Туреччині, – прокоментувала Світлана Потапенко-Йилдирим, яка родом із Черкаської області. – Дуже сильно люблю свою Батьківщину. Коли я переїхала жити до міста Кашадаси, з’явилися асоціації з Черкасами. Відтоді з’явилася думка про побратимство».

За її словами, перемовини про побратимством між українським і турецьким містом розпочали вести ще в травні, йдеться на сайті Черкаської міської ради.

Водночас, очільниця громадської організації «Українська культурна спілка в Кушадаси» запросила представників Черкас відвідати в жовтні конференцію, під час якої відбудеться зустріч із 13 іншими містами-побратимами Кушадаси. Саме тоді, запевняє, хочуть підписати угоду про співпрацю й із Черкасами.

«Я впевнена, що ця співпраця пішла б на користь Черкасам і дала новий поштовх у розвитку», – говорить жінка.

Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив, що наше місто відкрите до співпраці.

«Ми завжди готові розширювати та поглиблювати міжнародні відносини, – прокоментував він. – Адже у кожній країні, у кожному іншому місті є той досвід, який можна почерпнути й, відповідно, поліпшити функціонування тієї чи іншої сфери».

Прочитайте ще:

Залиште коментар