Сильні і талановиті: на День міста черкащани демонструють, на що здатні

Сильні і талановиті: на День міста черкащани демонструють, на що здатні

Святкування Дня міста у Черкасах виявилося масштабним і дуже різнобарвним. На площі Б. Хмельницького містяни доводили, що Черкаси цілком можуть претендувати на звання колиски богатирів, а Хрещатик був переповнений танцюристами, співаками і художниками, передає кореспондент «Проголовне».

Після встановлення нового рекорду України черкащанам було запропоновано довести, що не лише стронгмени можуть тягати багатотонні авто. Після того, як спортсмен з Маріуполя Олександр Лашин показав, як можна протягти автобус «Богдан» з 57 пасажирами, кілька черкаських чоловіків з натовпу вийшли довести, що вони не слабші. Щоправда, пасажирів заради безпеки все-таки висадили. Проте чоловіки по черзі зуміли протягти автобус на необхідну відстань навіть попри те, що тягти доводилося дещо вгору.

А ще за прикладом Віктор Юрченка, що показав вправу «Прогулянка фермера», несучи по 120-кілограмовій валізі у кожній руці, черкащани  по одному теж носили важкезні балони. Правда, по 60 кг вагою. Переміг у цьому змаганні Володимир, що за 13,85 секунди виконав вправу. Але особливо вразив Сергій, що посів третє місце: чоловік сам має вагу 75 кілограмів, але зумів пронести вагу майже вдвічі більшу за власну і навіть показати хороший час.

А на Хрещатику, який цього дня пішохідний від вулиці Небесної Сотні аж до Б. Вишневецького, можна було зустріти найрізноманітніші таланти: тут виступали колективи – дитячі й дорослі, народної пісні і національного танцю, художники представляли виставки своїх картин, Археологічний музей Середньої Наддніпрянщини влаштував майстер-клас зі збирання черепків, майстрині народних ремесел організовували подібні ж заходи для малечі – з малювання та ліплення.

Пасічники пригощали медом та медовухою, козаки показували секрети бойового гопака, книгарні пропонували книжкові новинки, а автори демонстрували свої проекти «Громадського бюджету» широкому загалу, вербуючи собі прихильників.

Варто виокремити свято національних меншин: пісні й танці різних національностей, представники яких проживають у Черкасах, звучали на повну силу, а локація вихлюпнулась далеко за межі скверу за ОДА, як це анонсувалося.

Залиште коментар