Де можна ловити рибу на Кременчуцькому водосховищі?

Де можна ловити рибу на Кременчуцькому водосховищі?

По правому березі:

1.           Від південної межі дренажного каналу в р-ні м. Канів вниз по течії р.Дніпро до танцмайданчика та вглиб р. Дніпро до роздільної дамби. В зимовий період
2.         За 500 м від початку о. Плавучий, з північної сторони, вниз по течії, за 500 м до кінця о. Плавучий та вглиб за 20 м до правої межі фарватера. Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.
3.            Від пристані Тубільці вниз течією до протоки біля острова Марченка, за 20 м до фарватера(урочище «Сороки»-«Старик», урочище «Станове», заплави в нижній частині о.Марченка). Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.
4.             Від місця перетину  Вільшанської захисної дамби та дамби ставкового господарства ЗАТ «Вільшанка» вздовж всього каналу з притоками до межі виходу каналу в р. Дніпро (урочище «Гадючка»). Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.
5.           Від 500-метрової межі міського водозабору, розташованого в с.Сокирно, вниз по течії до буя № 72 та за 20 м від правої сторони фарватера. Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.
6.         Від бази відпочинку «Жемчуг» ВАТ «Азот» вверх по течії до місця виходу протоки в р.Дніпро та вглиб за 20 м до правої межі фарватера (р-н с.Сокирно). Протягом року за винятком весняно – літньої заборони.
7.             Від режимної зони залізничного мосту м.Черкаси, вверх проти течії з лівої сторони  фарватера до бази рибінспекції, за винятком зимувальних ям (акваторія в межах від 46 буя вверх проти течії до 72 буя по ширині русла р.Дніпро в 1 км та акваторія від першої чашки шириною 200 м вгору проти течії в сторону 2 причалу протяжністю 200 м)   з 1 листопада до кінця весняно – літньої заборони. Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.
8.              Від режимної зони залізничного мосту з правої сторони  фарватера вниз по течії за 500 м. до річпорту, за винятком зимувальних ям (урочище «Красне», «Хомутець»). Протягом року за  винятком весняно- літньої заборони.
9.           В с.Сагунівка від о. «Кучугури» вздовж берегової лінії до риббригади ТОВ «Прелесть».  Протягом року.
10.     Від 500 – метрової зони насосної станції с. Топилівка до риббригади с. Тіньки, вглиб водосховища 500 м. В зимовий період
По лівому березі:
11.         Район с. Кедина Гора, Золотоніського р-ну:  Урочище «Біловід», озеро «Святе» ( 5 км від берега), ур. «Мала вирва» ( 1 км від берега), ур. «Велика вирва» ( 2 км від берега),. Протягом року за винятком весняно-літньої заборони
12.          Від тур. бази с. Чехівка до 500 – метрової зони НС Іркліївського риборозплідника та вглиб водосховища 500 м. В зимовий період
13.          Від риббригади с. Вереміївка до риббригади с. Васютинці та вглиб водосховища 500 м.
Протягом року за винятком весняно-літньої заборони
14.         Затока суднового каналу колишнього вантажного порту, який межує з лівої сторони з  півостровом, а з правої – лиманним господарством Іркліївське, протяжністю по береговій лінії близько 2 км. Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.
15.         Від рибдільниці СТОВ «Дніпро» с. Васютинці вниз по течії до другої Жовнинської кручі, та вглиб водосховища 500 м. В зимовий період.
16.          Від контурної дамби лиманного господарства АТЗТ «Прогрес» (за 500м  до дамби заборонено) вниз по течії до нижньої межі с.Придніпровське та вглиб водосховища 1,5км; глибини – від 1,5 до 3,5м. Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.
17.          Ділянка розташована від бази відпочинку «КВО» Оріховий уступ до урочища Шабелянська затока протяжністю близько 5км. Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.

 

Залиште коментар