Депутат Черкаської міськради забув показати в декларації, де взяв близько мільйона гривень

Депутат Черкаської міськради забув показати в декларації, де взяв близько мільйона гривень

Аналізуючи декларації депутатів черкаської міськради, журналістам “Проголовне” вдалося виявити, що внесені депутатом Черкаської міськради Романом Шевченком за останні два роки 1245000 гривень до статутних фондів підприємств, де він є співвласником, не відповідають його доходам за вказаний період.

Роман Шевченко абсолютний рекордсмен міськради за «офіційними» розмірами внесків до статутних фондів підприємств. Він показав у декларації за 2017 рік 14145000 грн. У декларації за 2015 рік за Шевченком числилося 12,9 млн грн. внесків у статутні фонди підприємств. Зокрема, в ТОВ «Автогазсервіс», ТОВ «Черкасигазінвест», ТОВ «Дан-Газ», ТОВ «Автогазцентр».
При цьому в 2016 і 2017 роках депутат задекларував доходів на суму 337675 тисяч гривень. Якщо припустити, що депутат витратив всі задекларовані доходи на внески до статутних капіталів, то залишається без відповіді походження 907325 тисяч гривень, внесених в цей час до статутних капіталів його власних газових підприємств.

Нагадаємо, як раніше повідомляли ЗМІ, Роман Шевченко у 2015 році, працюючи директором «Черкаського авторемонтного заводу», був звинувачений у фінансових зловживаннях. Та в тому, що зірвав замовлення від Міноборони з ремонту важкої автомобільної техніки, на якій виконують бойові завдання в зоні АТО. В той час робітники заводу місяцями сиділи без зарплати. Через що вимагали відставки Шевченка з посади директора заводу.
Роман Шевченко зайшов до Черкаської міськради від «Самопомочі», а у серпні 2017 поповнив лави пропрезидентської групи БПП “Солідарність”.

Залиште коментар