Депутат Юрій Тренкін обурений рішенням влади про підвищення ціни на газ для населення

Депутат Юрій Тренкін обурений рішенням влади про підвищення ціни на газ для населення

Депутат Черкаської міської ради від фракції “Батьківщина” Юрій Тренкін на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував рішення Кабміну щодо підвищення цін на газ.

“Кабмін таки підвищив ціни на газ для населення, – написав “батьківщинівець”.

З 1 листопада тарифи зростуть на 23,5%. Я обурений цим рішенням, адже воно антигуманне і призведе до ще більшого зубожіння українців. Особисто для мене це означає, що люди збідніли на 23,5%. Можемо зробити висновок, що для нашої влади більшою цінністю є «зобов’язання» перед МВФ, а не піклування і захист громадян.

Зазначу, що нещодавно Юлія Тимошенко розповіла про те, яким шляхом можна знизити ціни на газ для населення, шляхом ліквідації корупційних складових у тарифах. На її переконання, знизивши ціни можна покрити дефіцит в бюджеті. Звучить парадоксально, але це реально, якщо прибрати корупційну «прокладку».

Наша позиція залишається незмінною, ми переконані, що підвищення тарифу на газ чи будь-які інші комунальні послуги – це шлях в нікуди, шлях до ще більшої бідності і фактичного знищення людей. Зупиніть тарифний геноцид, досить знущатися з людей!

Залиште коментар