Депутати Черкаської облради напрацювали спільне звернення щодо блокади торгівлі з окупованими територіями

Депутати Черкаської облради напрацювали спільне звернення щодо блокади торгівлі з окупованими територіями

Відбулася спільна нарада керівників депутатських фракцій Черкаської обласної ради, на якій було напрацьовано компромісний проект тексту звернення депутатів Черкаської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та протидії гібридним загрозам національній безпеці України у зв’язку з агресією Російської Федерації (текст звернення додається).

Нарада відбулася за участі усіх керівників фракцій, окрім депутатської фракції Партії ветеранів Афганістану, голова якої Олександр Рибченко на минулому пленарному засіданні сесії заявив про розпуск фракції.

Проект звернення буде розглянуто завтра, 31 березня, на черговому засіданні сесії  Черкаської обласної ради.

Нагадаємо, що звернення кількох фракцій з приводу торгової блокади тимчасово окупованих територій та роботи на території держави російського бізнесу на розгляд сесії обласної ради виносилося уже двічі, однак так і не було підтримане депутатами.

Першого разу на позачергову сесію, яку збирали саме з цього питання, так і не зібрався кворум – засідання проігнорували провладні фракції БПП і “Черкащани”.

На минулому засідання, яке відбулося 24 березня, голосування також було провалено. За нього не проголосували депутати від БПП та “Черкащан”, які наполягали на своєму варіанті тексту звернення.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар