Депутати міської ради проголосували за наповнення резервного фонду бюджету

Депутати міської ради проголосували за наповнення резервного фонду бюджету

На 7,3 млн грн поповнили резервний фонд міського бюджету депутати Черкаської міської ради. Ще 2,3 млн спрямували на боротьбу із надзвичайними ситуаціями на прохання Черкаського міськрайонного відділу ДСНС.

Кошти зняли з об`єктів розвитку, розпорядниками по яких є департаменти житлово-комунального комплексу та освіти та гуманітарної політики.

Зокрема, кошти зняли з таких видатків, як прибання контейнерів для ТПВ, реконструкція фонтану на площі 700-річчя міста, будівництва сухого фонтану сухого типу на алеї Генерала Путейка, придбання лавок. Також зменшено видатки розвитку на ремонт кількох об’єктів галузі освіти.

Як зазначає директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, максимальна сума, яка може бути в резервному фонді Черкас, становить 21 млн грн., наразі ж там є 300 тис.грн. Після того, як сьогодні на сесії депутати додали 7,3 млн грн., в резервному фонді міського бюджету буде вже 7,6 млн грн.

«У разі необхідності кошти з резервного фонду будуть використані задля забезпечення стабільної та контрольованої ситуації в місті», – зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар