Депутати не підтримали петицію про припинення повноважень міського голови Черкас

Депутати не підтримали петицію про припинення повноважень міського голови Черкас

Депутати Черкаської міської ради на сьогоднішній сесії не підтримали петицію про дострокове припинення повноважень міського голови Анатолія Бондаренка, яка була розміщена на сайті міської ради 18 серпня цього року і зібрала необхідну кількість голосів.

За непідтримання петиції проголосували всі присутні в залі депутати.

Як пояснив директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення ЧМР Володимир Шабанов, петиція не могла бути втілена в життя, оскільки не містить конкретних причин для припинення повноважень міського голови і суперечить законодавству.

«Ми сформулювали проект рішення саме “не підтримувати петицію”, обґрунтували це статтею 79 закону України “Про місцеве самоврядування”. Цей закон передбачає порядок дострокового припинення повноважень міського голови, конкретні порушення законів, які потрібні для припинення повноважень», — зазначив він.

Нагадаємо, що великі сумніви викликає й достовірність голосування за петицію про відставку Анатолія Бондаренка. Так, найбільший пік голосування за петицію був зафіксований 8 вересня починаючи з 13 години. У цей день під нею «підписалися» 62 «особи», серед яких були такі поважні громадяни як, наприклад, павлович вова рубенштейн, марковна наталия цукерберг, аристархович филип крупский, константинович петр ясвоин. Голосували вони з інтервалом у 2-4 хвилини.

Прочитайте ще:

Залиште коментар