Депутати облради проситимуть ВРУ встановити статус УБД для добровольців

Депутати облради проситимуть ВРУ встановити статус УБД для добровольців

Звернути увагу на бійців, які пішли на фронт добровільно, але воюють не в Збройних силах України, просять на сесії Черкаської обласної ради. Із таким зверненням виступив лідер ПП «Національний Корпус» Дмитро Кухарчук, пише “Вичерпно“.

– Всі ми знаємо, що четвертий рік іде війна, в Києві таке твориться. В цьому контексті я радив би депутатам іти максимально на діалог. В їхніх «бойових» заслугах ніхто не сумнівається, але прикро, що ті, хто дійсно воював, не отримують статус учасника бойових дій, — сказав Дмитро Кухарчук.

Боєць із позивним Вагнер розповів, що з Черкаської області близько 90 осіб воювали на «нулі». Зараз близько 38 осіб навіть не на «нулі», а трохи ближче. Держава їх нічим не забезпечує.

– Я не маю нічого проти Збройних сил, але ці люди не отримують зарплату, воюють безкоштовно. Тому ми просимо звернути і на них увагу, — сказав боєць.

– Я так розумію, ви просите, щоб депутати облради звернулися до Верховної Ради? — прояснив  ситуацію голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець.

Таким чином, було прийнято рішення про створення комісії щодо встановлення статусу учасника бойових дій добровольцям, що брали участь у захисті кордону. До комісії увійшли представники більшості фракцій облради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар