Депутати внесли зміни до бюджету Черкас

Депутати внесли зміни до бюджету Черкас

За зміни до бюджету проголосували депутати під час сесії Черкаської міськради 8 квітня.

Як пояснила виконуюча обов’язки директора департаменту фінполітики Тетяна Харенко, доходна частина бюджету була збільшена виключно на суму субвенцій на суму 3 млн 645 тис грн. З них субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворилася на початок бюджетного періоду – це 927 тис грн, та субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – це придбання засобів корекції для учнів спеціальних класів – 612 тис.

Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків на виплату заробітної плати педагогічним працівникам, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти у приватних денних закладах середньої освіти – 1 млн 992 тис грн.

Також були виділені кошти на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат закладів загальної середньої освіти та інклюзивних класів – 352 тис грн. Профінансували придбання шкільних наборів LEGO для школи номер 30 та ФІМЛІ – по 250 тис.грн на кожну.

Також департаменти затвердили перерозподіл у коштів у межах своїх об’єктів. Було виділено 350 тис грн на ремонт терцентру соціальної допомоги і на капітальний ремонт будівлі військкомату по вул. Хоменка – 370 тис.грн. (розробка ПКД), збільшено на 150 тис.грн. суму на будівництво пляжу Соснівський.

Залиште коментар