Для Черкас хочуть придбати інватаксі

Для Черкас хочуть придбати інватаксі

Територіальний центр надання соціальних послуг у Черкасах розмістив на “Prozorro” оголошення про проведення тендеру із закупівлі нової машини для інватаксі, пише 18000.

Про це повідомив черкасець Віталай Тітаренко з посиланням на сайт “Прозорро“.

Очікувана вартість придбання нового авто інватаксі становить 1,5 млн гривень. Термін поставки нового авто – з 1 до 30 листопада 2019 року.

Додамо, що Віталій Тітаренко був автором петиції про придбання нового транспорту для перевезення маломобільних груп населення коштом місцевого бюджету. Її депутати підтримали наприкінці минулого року.

Тоді депутати включили до бюджету розвитку міста на 2019 рік суму в 1 млн гривень, нібито достатню для придбання необхідної автівки інватаксі. Разом з тим, протягом першої половини року автівку придбати так і не вдалося. На її прибання “бракувало” 300 тисяч гривень.

Наприкінці червня цього року депутати внесли зміни до бюджету. Зокрема, на придбання інватаксі міськрада додала 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, послуга “Інватаксі” була запущена в місті у 2012 році. Для перевезень маломобільних черкасців з того часу і по сьогодні використовуєся переобладнана “ГАЗель”. Користувачі послуг неодноразово жалілись на низький рівень безпеки та якості перевезення цим транспортом.

Залиште коментар