Як розвивати Південно-Західний район Черкас, обговорили на виїзній нараді

Як розвивати Південно-Західний район Черкас, обговорили на виїзній нараді

Проведення тендеру на реконструкцію вул. Сумгаїтська, здійснення поточного ремонту та благоустрій Алеї Путейка, створення та облаштування паркових зон та розвиток інфраструктури Південно-Західного району обговорив на виїзній нараді міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

У нараді взяли участь директор департаменту житлово-комунального комплексу Юрій Панченко, директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергій Отрешко та начальник відділу екології департаменту ЖКК Володимир Гусаченко.

– Жителі Піденно-Західного району можуть бути цілком певні, що вже найближчим часом їхній район стане одним із кращих у місті, – відзначив Анатолій Бондаренко. – У наших планах не лише реконструкція магістральної вулиці цього району, а і поточний ремонт багатьох інших, наведення належного санітарного стану, створення, облаштування та озеленення паркових зон для відпочинку.

За попередньої влади розвитку Південно-Західного району, на думку міського голови Черкас, приділяли недостатньо уваги. Тому в ході наради Анатолій Бондаренко зустрівся з керівниками місцевих КСНів, щоб отримати з перших вуст інформацію про найактуальніші потреби та проблеми жителів ПЗР і швидко та ефективно їх вирішити.

Залиште коментар