До Дня захисника студенти педколеджу влаштували свою першу виставку

До Дня захисника студенти педколеджу влаштували свою першу виставку

Презентація виставки «Козацька доблесть» відбулася 12 жовтня. Вситавка присвячена Дню захисника України. Це перша виставка студентів Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка в художній галереї Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника, розповідають в установі.

Ініціатором її створення став викладач образотворчого мистецтва коледжу Ярослав Байда, який разом із студентами впродовж 2016 – 2017 років працював над картинами, темою яких стала і доба козацтва, і Революція Гідності, і російсько-українська війна на Сході України. Від імені студентів, учасників виставки, подяку викладачу висловила Альона Печена.


Серед представлених на виставці графічних робіт особливу увагу присутніх привернули портрети корсунців, учасників бойових дій на Сході України. Це – Сергій Русінов та Андрій Зозуля, які виступили зі словами-вітаннями. Андрій також розповів про важку і небезпечну, але дуже потрібну працю саперів на війні.


Після офіційної частини відбулося цікаве спілкування авторів та героїв робіт із присутніми гостями.
Після завершення заходу студенти познайомилися з експозицією художньої галереї.
Виставка «Козацька доблесть» експонуватиметься в художній галереї впродовж двох місяців. Запрошуємо шанувальників мистецтва познайомитись із роботами студентів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар