Пам’ятну дошку на честь полеглого захисника відкрили в Чорнобаї

У Чорнобаї відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь незламного воїна-патріота, наставника та мужнього захисника, керівника гуртка «Бокс», голови СК «Едельвейс», депутата Чорнобаївської селищної ради, почесного громадянина Чорнобаївської територіальної громади, командира стрілецького відділення ВОРОБЙОВА ОЛЕКСАНДРА ТРОХИМОВИЧА, який загинув 29.01.2023 року, захищаючи Україну від ворога. Встановили її на фасаді Чорнобаївського спорткомплексу.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну-Герою були присутні рідні, друзі, побратими та учні загиблого захисника, жителі громади, представники Чорнобаївської селищної ради. Також у місті перейменували вулицю Спортивна на вулицю Олександра Воробйова.

Присутні хвилинoю мoвчання вшанували світлу пам’ять Олександра Трохимовича та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Історія Чорнобаївщини налічує не мало видатних людей, які внесли особистий внесок в історію розвитку спорту та загартовування молоді, одним з таких є Олександр Трохимович Воробйов.

Олександр Воробйов – учасник бойових дій (Афганістан), добровольцем воював в зоні АТО/ООС на ротаційній добровольчій основі з 2017 по 2021 роки. До російського повномасштабного вторгнення працював тренером у Чорнобаївському Центрі дитячої та юнацької творчості.

Все життя Олександр Трохимович був відданий своїй професії, займався активно боксом та боротьбою джіу-джитсу, мав багато нагород та перемог, створив об’єднання «Едельвейс». Починаючи з 2018 року, Олександр Трохимович організовував регіональний турнір з боксу «Патріот», на який приїжджали команди з різних куточків України, адже він був шанований серед тренерів та атлетів. За роки роботи він виховав не одне покоління юних чорнобаївців, підготував 12 кандидатів у майстри спорту, 4 майстри спорту, Призера Чемпіоната Світу з боксу, учасника Чемпіонату Європи.

Відтепер пам’ятний знак на стіні спорткомплексу буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг захисника рідної Батьківщини.

Залиште коментар