Домовитися з перевізниками намагатиметься завтра міська влада

Домовитися з перевізниками намагатиметься завтра міська влада

На сьогоднішньому засіданні виконкому Черкаської міської ради знову порушувалося питання пільгових перевезень і підвищення вартості проїзду в маршрутках Черкас. У підсумку було вирішено завтра розширену нараду – перевізниками та представниками громадськості.

Передає кореспондент «ПроГоловне».

Як повідомлялося раніше, перевізники Черкас з 14 липня припиняють перевозити пільговиків безкоштовно. Сьогодні на виконком з цією проблемою прийшли представники громадських організацій пільговиків.

Керівник ПП «Національний корпус» Дмитро Кухарчук та представник натовців Геннадій Шевченко запропонували зібрати нараду з цього питання.

«Ми готові їм підняти ціну на проїзд, але щоб вони продовжили возити пільговиків безкоштовно. Хай навіть не у години пік, але щоб таки ж перевозили», — запропонував компроміс міський голова Анатолій Бондаренко, давши відповідне доручення про скликання такої наради завтра о 12 годині.

Заступник міського голови Юрій Ботнар повідомив, що черкаські науковці вирахували соціально обґрунтований тариф. Він виявився трохи більшим за чотири гривні (4,28 грн). Вирахувати економічно обґрунтований тариф, за словами Ботнара, виявилося неможливим через те, що перевізники не надають правдивих даних щодо кількості перевезень, витрат, кількості пільговиків тощо.

Прочитайте ще:

Залиште коментар