Драбівські депутати розподілили додаткові надходження до бюджету, але просять в області грошей на ремонт доріг

Драбівські депутати розподілили додаткові надходження до бюджету, але просять в області грошей на ремонт доріг

18 жовтня 2017 року відбулося засідання 21 позачергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега. На початку пленарного засідання депутати розглянули питання про делегування представників Драбівського району до Госпітальної ради Лівобережного госпітального округу. Опісля заслухали пропозиції начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Близнюк та внесли зміни до районного бюджету на поточний рік, що викликані необхідністю розподілу додаткового фінансового ресурсу районного бюджету за рахунок його перевиконання. Про це інформує Черкаська обласна рада.

Незважаючи на перевиконання бюджету, на завершення засідання Володимир Дзега озвучив звернення депутатів районної ради до депутатського корпусу Черкаської обласної ради щодо сприяння і виділення коштів на капітальний та поточний середній ремонт автодоріг у Драбівському районі. Це звернення було одноголосно підтримано.

У ході роботи депутати також затвердили Програму формування, матеріально-технічного забезпечення Драбівського районного військового комісаріату на 2017 рік, внесли зміни до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією району, на 2016 – 2018 роки та до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Драбівського району на 2016 – 2018 роки.

Також прийнято рішення щодо передачі шкільного автобуса на баланс Білоусівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів та встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в дитячій школі мистецтв на 2017 – 2018 навчальний рік.

Далі народні обранці затвердили скореговані тимчасові одноставкові та двоставкові тарифи на послуги централізованого опалення та надали дозвіл комунальному підприємству «Драбівські теплові мережі» на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ.

Крім того, розглянуто низку земельних питань та тих, що стосуються управління майном районної комунальної власності.

У результаті роботи сесії районної ради з усіх питань порядку денного прийнято позитивні рішення.

Залиште коментар