Дитяче свято “Малеча Фест” відбулося в Черкасах за підтримки “Батьківщини” (Фото)

Дитяче свято “Малеча Фест” відбулося в Черкасах за підтримки “Батьківщини” (Фото)

Дитяче свято “Малеча Фест”, приурочене до Дня захисту дітей, провели 2 червня площі 700-річчя в Черкасах. Захід відбувся за сприяння Черкаської міської партійної організації ВО «Батьківщина». У межах свята відбулися дитячі велоперегони. Змагання діток відбувалися в різних вікових категоріях: від 3 до 7 років. Для участі був потрібен свій велосипед, самокат чи біговел. Про це інформує власний кореспондент сайту “ПроГоловне“.

“Це свято до Дня захисту дітей відбулося за підтримки голови фракції “Батьківщина” в Черкаській міській раді Романа Дісканта, депутатів Валерія Міняйла, Олексія Мельника та Черкаської міської партійної організації ВО “Батьківщина”. Ми співпрацюємо з благодійним фондом “Діоніс”, з Оксаною Гончарук. Разом ми організували це свято до Дня захисту дітей. Серед дітей відбулися перегони. Усі переможці змагань будуть нагороджені грамотами та подарунками”, ‒ про це розповів Роман Мельничук ‒ помічник депутата Черкаської міської ради від “Батьківщини” Валерія Міняйла, секретар комітету самоорганізації населення мікрорайону “Калиновий”.

 

Нагородження переможців відбувалося в різних номінаціях, які залежали від віку та виду “транспорту”. Переможці отримали цінні призи від Національного олімпійського комітету України та магазину мобільних аксесуарів Mobile store.

Також учасники мали змогу пофотографуватися біля тематичної фотозони благодійного фонду “Діоніс”, зробити аквагрим чи мехенді, скуштувати морозиво та смаколики, скористатися гіркою, батутом та подивитися на майстер-класи.

Залиште коментар