Дзюдоїстки з Чорнобаївщини стали призерками чемпіонату України

З 15 по 17 лютого в Луцьку проходив Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років. 540 учасників із 25 регіонів – таке солідне представництво чемпіонату України серед кадетів, що приймав Луцьк. Турнір є одним із етапів відбору кандидатів до національної команди в цій віковій групі, якій доведеться виступати на чемпіонаті Європи, Всесвітній Гімназіаді й Юнацьких Олімпійських іграх. Про це інформує прес-служба Чорнобаїівської РДА.

Спортсменки Чорнобаївської ДЮСШ Аліна Марейчева (с. В.Бурімка) та Анна Матюша (с. Іркліїв) у вагових категоріях до 40 кг та до 52 кг успішно дійшли до фіналу, де поступилися першим місцем спортсменкам з м. Запоріжжя та м. Івано-Франківськ. У підсумку спортсменки з Чорнобаївщини вибороли дві срібні медалі.

Владислава Торопцева (смт Чорнобай ) у ваговій категорії до 70 кг дійшла до півфіналу та поступилася у сутичці за третє місце.

Завдяки результатам спортсменок Чорнобаївської ДЮСШ Черкаська область у підсумку посіла 6 місце в турнірній таблиці. За підсумками роботи юні спортсменки візьмуть участь у тренувальному зборі з національною командою у м. Дніпро, де вирішиться, хто буде представляти Україну на кубку Європи.