“Там, де є жінка, завжди порядок, організованість та послідовність”, – Анатолій Бондаренко

“Там, де є жінка, завжди порядок, організованість та послідовність”, – Анатолій Бондаренко

25 лютого за спияння Women`s Demokracy Network в готелі “Оптіма” відбулась конференція жінок-депутаток Черкаського відокремленого підрозділу ГО “Українська жіноча демократична мережа”. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” повідомила спікер заходу, голова ГО “УЖДМ” Любов Майборода.
Про це повідомляє офіційний сайт Черкаської міської ради.
У конференції взяли участь 23 депутатки, представники місцевих рад Черкащини та громадські активістки. Учасників конференції привітав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, наголосивши на визначній ролі жінок у громадській, політичній, суспільній діяльності:
“Активна роль жінки у нинішньому суспільстві засвідчила свою ефективність та дієвість. Реалії доводять, що там, де є жінка, завжди порядок, організованість та послідовність. Мені надзвичайно приємно вітати сьогодні представниць прекрасної статі на цьому заході і я бажаю вам плідної та конструктивної роботи  та цікавих дискусій”, – наголосив Анатолій Васильович.
Спікерами конференції були Любов Майборода, голова ГО “УЖДМ”; Тетяна Харенко – заступник директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради, Валентина Боченкова – голова відокремленого підрозділу УЖДМ Черкаської області, депутат Золотоніської міськради.
Основні питання, що обговорювались на конференції – формування та контроль за виконанням місцевих бюджетів, громадський бюджет участі, просування гендерних квот у виборчому законодавстві. Учасниці конференції ділились досвідом депутатської діяльності, прийняли резолюцію “Про гендерну рівновагу у виборчому законодавсті та статутах політичних партій”.
Наступним етапом має стати створення міжфракційних об`єднань та прийняття на сесіях місцевих рад пропозицій до Верховної ради про запровадження гендерних квот у виборчому законодавстві.

Залиште коментар