«Еко-Лавка» шукає працівників

«Еко-Лавка» шукає працівників

Для укомплектування вакансій продавця продовольчих товарів в нещодавно відкритому магазині «Еко-Лавка», що на Монастирищині, відбулася презентація районним центром зайнятості роботодавця. Магазин спеціалізується на продажі сухофруктів, овочів, зелені, суперфудів, домашніх кулінарних виробів та карпатських мінеральних вод від виробника.

Завідуючий спеціалізованим магазином, місцевий підприємець Денис Праніченко розповів 15 безробітним про свою підприємницьку діяльність, умови праці, заробітну плату вимоги до кандидатів на вакантні посади.

Особливо цікавою для присутніх виявилася екскурсія магазинними прилавками, де всі детально ознайомилися з корисними властивостями продукції, отримали рекомендації щодо вживання та використання в побуті екотоварів, дізналися про вимогами щодо їх реалізації.

Директор центру зайнятості Володимир Левадський розповів про послуги, які надає служба зайнятості, як роботодавцям так і безробітним, впроваджені в її роботу он-лайн сервіси, завдяки яким пошук роботи та необхідних кадрів відбувається в найкоротші терміни. «Сьогодні для бажаючих спробувати себе в сфері торгівлі є можливість проходження стажування в закладі з подальшим працевлаштуванням», – відзначив директор.

Під час заходу більшість безробітних виявили зацікавленість в організації та відкритті власної справи, завдяки чому можна було б не тільки реалізувати свій бізнес-потенціал, але й приносити користь людям.

Пошукачі роботи зацікавилися пропозицією роботодавця та виявили бажання поспілкуватися з ним індивідуально, інформує Монастирищенський РЦЗ.

Прочитайте ще:

Залиште коментар