Європейський «Горизонт 2020» провели в ЧДТУ

Європейський «Горизонт 2020» провели в ЧДТУ

7 червня в Черкаському державному технологічному університеті з метою посилення ефективності наукової діяльності науково-педагогічних працівників та структурних підрозділів університету відбувся семінар Інформаційний день програми «Горизонт 2020».

Перед початком тренінгу всіх учасників зібрання привітав ректор ЧДТУ Олег Григор. Про це інформує сайт університету.

Про актуальні питання програми «Горизонт 2020» поінформував керівник національного контактного пункту (НКП), координатор НКП за напрямом «Інформаційні та комунікаційні технології» Сергій Миколайович Шукаєв.

Керівник національного контактного пункту програми «Горизонт 2020» ознайомив із ключовими пріоритетами та основними частинами програми, календарем майбутніх конкурсів та напрямками фінансування. Також Сергій Миколайович розповів про інструменти та переваги програми Марії Кюрі-Склодовської.

−   Горизонт 2020  − це найбільша рамкова програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій розрахована на 2014 – 2020 рокиПрограма є відкритою для високоякісних індивідуальних та командних дослідницьких проектів в усіх галузях знань, − пояснив професор кафедри динамiки i мiцностi машин та опору матерiалiв ММІ Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Сергій Шукаєв.

Інформаційний захід значно поглибив знання учасників тренінгу щодо можливостей програми Горизонт 2020 для підтримки міжнародних проектів та розвитку вітчизняного дослідницького потенціалу в контексті інтеграції України до загальноєвропейського дослідницького простору.

Залиште коментар