Змагання з академічного веслування пройшли в Черкасах

Змагання з академічного веслування пройшли в Черкасах

Відкритий чемпіонат міста Черкас з академічного веслування приймала водно-спортивна база дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради. За нагороди відкритого чемпіонату міста змагалися спортсмени міст Черкаси, Дніпро, Новомосковськ та Кам’янського. Про це інформує сайт «Чемпіон».

Результати змагань:

Дівчата 2002-2003 р.н., одиночка (1Х) 1000 метрів:
1 місце – Монашко Анастасія (тренер Ляльчук Н.В. м. Новомосковськ);
2 місце – Іщенко Ірина (тренер Кучеренко Ю.М. м. Черкаси);
3 місце – Семенова Єлизавета (тренер Явтушенко А.В. м. Дніпро)

Юнаки 2002-2003 р.н. одиночка (1Х),1000 м.:
1 місце – Д’яченко Денис (тренер Опенчук Н.П. м. Кам’янське);
2 місце – Беляєв Даніель (тренер Ромашко К.А. м. Дніпро);
3 місце – Семенов Максим (тренер Губа Н.П., Мельник С.О.м. Кам’янське).

Дівчата 2004-2005 р.н. одиночка (1Х) 1000 м.:
1 місце – Мішина Вікторія (тренер Ляльчук Н.В. м. Новомосковськ);
2 місце – Федотова Любовь (тренер Заскалько О.В.м.Дніпро);
3 місце – Котик Дарія (тренер Кучеренко Ю.М. м.Черкаси).

Юнаки 2004-2005 р.н. одиночка (1Х) 1000 м.:
1 місце – Григор’єв Артур (тренер Опенчук Н.П. м. Кам’янське);
2 місце – Лугеря Олександр (м. Черкаси тренер Кучеренко Ю.М.);
3 місце – Приходько Богдан (тренер Ляльчук Н.В. м. Новомосковськ).

Юнаки 2004-2005 р.н. Двійка (2Х) – 1000 м.:
1 місце – Григор’єв Артур, Какадей Антон (тренер Опенчук Н.П., Опенчук О.М. м. Кам’янське);
2 місце – Приходько Богдан, Мар’янченко Ілля (тренер Ляльчук Н.В. м. Новомосковськ);
3 місце – Лугеря Олександр, Бур’ян Артем (тренер Кучеренко Ю.М., Гречуха С.В. м. Черкаси)

Юнаки 2002-2003 р.н. Двійка (2Х) – 1000 м.:
1 місце – Беляєв Даніель, Семенов Максим (тренер Опенчук Н.П., Губа Н.П.м.Дніпро, м.Кам’янське);
2 місце – Д’яченко Денис, Лісняк Михайло (тренер Опенчук Н.П. м. Кам’янське);
3 місце – Битко Данило, Кам’янецький Максим (тренер Кучереко Ю.М., Гречуха С.В. м.Черкаси)

Дівчата 2002-2003 р.н. Двійка (2Х) – 1000 м.:
1 місце – Стефашина Катерина, Ликова Анна (тренер Стефашин В.В. м. Дніпро);
2 місце – Монашко Анастасія, Семенова Єлизавета (тренер Явтушенко А.В. м. Новомосковськ, м.Дніпро);
3 місце – Жорнік Олександра, Яковішена Христина (тренер Опенчук Н.П. м. Дніпро).

Дівчата 2004-2005 р.н. Двійка (2Х) – 1000 м.:
1 місце – Мішина Вікторія, Федотова Любовь (тренер Заскалько О.В. м. Новомосковськ, м.Дніпро);
2 місце – Котик Дар’я, Нечипоренко Поліна (тренер Кучеренко Ю.М., Гречуха С.В.м.Черкаси)
3 місце – Браславець Таісія, Криклива Даніела (тренер Ляльчук Н.В., Кучерненко Ю.М. м. Новомосковськ, м.Черкаси).

Прочитайте ще:

Залиште коментар