Фестиваль на захист сімейних цінностей відбувся у Черкасах

Фестиваль на захист сімейних цінностей відбувся у Черкасах

30 червня в Черкасах відбувся фестиваль для всієї родини “Всі разом за сім’ю”. Його відвідали понад дві тисячі черкащан, повідомляє прес-служба ГО Рух Реформації. Захід відбувся з ініціативи та активної участі протестантських церков міста Черкаси.

“У Черкасах фестиваль сім’ї проходить вже третій рік поспіль, і ми плануємо його зробити щорічним. Його мета – привертати увагу до того, яка має бути зразкова сім’я, в тій моделі, в якій її створив Бог. Хочеться, щоб ми більше зверталися до Біблійних рекомендацій з цього приводу, і на цьому фестивалі є можливість про це почути”, – зазначив голова ГО Рух Реформації, голова обласної ради християнських церков Черкаської області Валерій Бєляєв.

Програма розпочалася на площі Б. Хмельницького. Понад триста велосипедистів стартували до парку Сосновий Бір.

“Ми зробили цей велопробіг, щоб підтримати українську родину. Сьогодні є багато викликів для сім’ї. Серед зовнішніх – це навала ЛГБТ, яка намагається узаконити одностатеві шлюби, пропаганду гомосексуалізму в школах. Ми вийшли, щоб сказати “Ні” усім цим викликам”, – зазначив Сергій Кам’янецький, відповідальний від ГО Рух Реформації за організацію велопробігу “Всі разом за сім’ю”, пастор Сергій Кам’янецький.

“Це надзвичайно важливий захід для містян, для України в цілому. Адже сьогодні є під загрозою сімейні цінності в Україні і надзвичайно прикро, що є сили, які хочуть зруйнувати поняття традиційної української сім’ї. І я вірю, що такими заходами ми можемо привернути увагу тих людей, які вагаються, які не визначились, які не звертають увагу на важливість мати сім’ю між чоловіком та дружиною, як написано в слові Божому”, – зазначив заступник мера Черкас Ігор Волошин, який теж брав участь у велопробігові.

До участі у заході також долучився і депутат Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

“Сімейні та християнські цінності мають для мене велике значення. Тому я із задоволенням взяв участь у цьому велопробігу”, – зазначив “батьківщинівець”.

В парку Сосновий Бір на черкащан чекала масштабна пізнавальна квест -гра “Країна здоров’я”, спортивні естафети від клубу “Авана”, змагання з армреслінгу, підняття гирь, романтичні фотозони, аквагрим, майстер-класи з гончарства та виготовлення листівок. До програми долучилася і поліція. Вони давали приміряти бронежилет, фотографувалися з охочими та розповідали дітям про правила безпеки на дорозі.

“Сім’я для нас – це найцінніше. Найбільша підтримка йде з сім’ї. Тому ми розділяємо цінності, які пропагує сьогоднішній захід” – зазначила Юлія Сліпченко, інспектор зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції Черкаської області.

Серед учасників вечірнього концерту були гурт “Крутий заміс” та майстер спорту України з жиму лежачи, богатир Євген Хітяєв. Євген гнув сковорідки, надував грілки та агітував за здоровий спосіб життя.
Також на завершення фестивалю відбулася лотерея. Було розіграно багато призів. Головний подарунок – фітнес трекер дістався молодому хлопцю Ігорю, який погодився, що тепер саме час зайнятися спортом.
Захід відбувається по всій Україні і минулого року пройшов у 60 містах, всіх областей країни.

Залиште коментар