Щоб розмалювати паркан на черкаській набережній, витратили 300 балончиків фарби

Щоб розмалювати паркан на черкаській набережній, витратили 300 балончиків фарби

300-метровий паркан уздовж черкаської набережної оздобили яскравими графіті. Усе – в межах всеукраїнського фестивалю Алярм, який проходив в обласному центрі цими вихідними. 

Стіну розписували близько тридцяти учасників із різних міст України. Сюди з’їхалися вуличні художники Києва, Одеси, Чернігова, Полтави, Сум, Вінниці, Дніпра, Запоріжжя та зі столиці Молдови Кишинева. Були райтери і з Черкас.

Ідея проведення графіті-фестивалю Алярм у нашому місті належить черкащанці Аліні Котолуп. Співорганізаторами фестивалю виступила Черкаська Молодіжна Рада. Захід відбувся за фінансової підтримки міського голови Анатолія Бондаренка.

– Для України цей фестиваль не новий, він проходить на теренах нашої держави вже близько трьох років, – розповідає дівчина. – Це майданчик, який дозволяє молодим художникам проявити і реалізувати себе. Графіті створювали на вільну тему, в цьому, власне, є і особливість фестивалю.

За словами організаторки, за два дні роботи художники використали близько 300 балончиків фарби.

– Загалом до нас приїхали неймовірні люди, їм сподобалося наше місто, особливо місцина, де проходив фестиваль – вода, пляж, красивий пейзаж, – розповідає Аліна Котолуп. – Усі учасники поїхали задоволені. Сподобалася і реакція людей, які перебували навколо – всі підходили до художників, цікавилися, над чим вони працюють, говорили, що це гарно.

Як додає Аліна, саме на цій стіні ще лишилася частина вільного місця. На ній усі охочі райтери зможуть долучитися до створення стріт-арт об’єкту.

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

 

Залиште коментар