Громадськість виступає за відновлення річки Ревухи

Громадська спілка “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” вимагає надати фінансування на відновлення річки Ревухи. Про це керівник Агенції Євгеній Глєбов повідомляє на своїй сторінці у “Фейсбук”, інформує “Економіка сьогодення“.

“29 серпня 2017 року реагуючи на численні звернення місцевих мешканців щодо незадовільногогідрологічного режиму та санітарного стану місцевої річки представники Громадська спілка “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” спільно із заступником начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олександром Позняковим ініціювали проведення громадської екоекспертизи річки Ревуха, яка протікає на території Бабанської селищної ради Уманського району.

Під час проведеної експертизи була виявлена наступна ситуація, яка на даний час є просто КРИТИЧНОЮ, зокрема:
• Падіння рівня води в річці до 80% (у деяких місцях вона перетворилася на маленькі потічки),
• Замулення річки водоростями та засмічення сміттям,
• Виявлені сліди розорювання пойми,
• Відсутність водних-живих ресурсів (риби),
• Повалені дерева та руйнація споруд.

По результатам експертизи, Агенцією будуть направлені звернення до влади (Міністерство екології та природних ресурсів України, Верховная рада, Державна екологічна інспекція України) з проханням негайно відреагувати на складний та критичний стан малих і середніх річок області, та вжити невідкладні заходи по відновленню їх екосистеми.

Зокрема, звернути увагу та надати фінансування на відновлення колись мальовничої річки Ревуха, яка має всі шанси завдяки нашим зусиллям, відродитись та залишитися не лише на карті, а й у природному середовищі.

Нажаль, у разі повільної чи неналежної реакції з боку влади, Черкаська область вже найближчим часом може залишитися без більшості свої річок та чистої води.

Чекати вже нікуди,треба діяти!!!” – закликає Євгеній Глєбов.

  

Залиште коментар