Канівські рятувальники провели роз’яснювальну роботу в житловому секторі

Канівські рятувальники провели роз’яснювальну роботу в житловому секторі

14 липня співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели комплексні пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору.

Під час профілактичного рейду інспекторський склад райвідділу нагадав жителям міста основні правила безпеки яких необхідно дотримуватися в побути. Особливу увагу фахівці Служби порятунку звернули на безпечне використання електричних, газових приладів та стан утримання електричної мережі.

Враховуючи останні події пов’язані з погодними умовами, співробітники ДСНС наголосили господарям приватних домоволодінь на правилах безпечної поведінки під час грози.

«Під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть усі вікна та двері. В приміщенні не повинно бути протягу, що як магніт притягує кульову блискавку. Тримайтеся подалі від електроприладів, антен, проводів – всі вони притягують розряд, – застеріг начальник Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Богдан Диченко. –  Якщо ви перебуваєте на вулиці, уникайте високих дерев, металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева, а в лісі, не ховайтеся від грози на узвишші», – наголосив Богдан Михайлович.

Спілкуючись з господарями приватних домоволодінь та перехожими, рятувальники вручили листівки із зазначеними правилами безпеки життєдіяльності.

Прочитайте ще:

Залиште коментар