Конкурс для підприємців триває в Черкасах

Конкурс для підприємців триває в Черкасах

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Черкаській області проводить конкурс з надання фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів, яка буде надаватися суб’єктам малого та середнього підприємництва, зареєстрованим у Черкаській області на зворотній основі для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.
До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць і відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема: впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій; розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих товарів, виробництва імпортозамінної та експертноорієнтованої продукції, товарів і послуг; створення (розширення) видів послуг закладів обслуговування населення у сільській місцевості; сільського зеленого туризму, тощо.

До участі запрошуються всі бажаючі без вікових або інших обмежень. Детальна інформація : (0472) 63-77-94 , (0472) 63-47-10 e-mail: 
[email protected]

Прочитайте ще:

Залиште коментар