Квіткові павільйони поблизу драмтеатру не демонтуватимуть

Квіткові павільйони поблизу драмтеатру не демонтуватимуть

Квіткові павільйони, встановлені перед центральним входом до драмтеатру, не демонтуватимуть, принаймні найближчим часом. Для ухвалення цього рішення у членів виконкому Черкаської міської ради не вистачило голосів, передає кореспондент УНН-Центр.

Спочатку один з членів виконкому звернув увагу інших на те, що керівник управління інспектування Олександр Давиденко вже практично звільнений з посади, працювати йому залишилося три дні. Тож ухвалювати рішення про демонтаж безглуздо, адже нікому буде його виконувати.

Потім члени виконкому вирішили, що прибрати лише павільйони перед театром буде неправильно, і треба розчистити всю Театральну площу.

Згодом слова попросив директор театру Петро Ластівка, якому не так заважають павільйони, як обурює те, що під театром стали пиляти асфальт, щоб прокласти якусь електролінію. За його словами, театр вже має дві лінії, й потреби в ще одній просто нема.

Попри таке бурхливе обговорення, члени виконкому так і не змогли ухвалити рішення про демонтаж квіткових павільйонів. Розгляд перенесли на десять днів.

Залиште коментар