Лічильники обліку води мають встановити в домівках черкащани за рік

Лічильники обліку води мають встановити в домівках черкащани за рік

Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» зобов’язує КП «Черкасиводоканал» забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку холодної води, а споживачів – встановити квартирні лічильники. Зробити це необхідно до серпня 2020 року.

Про це повідомляють у прес-службі комунального підприємства.

На виконання вимог зазначеного Закону України фахівці КП «Черкасиводоканал» розпочали процедуру оснащення будівель загальнобудинковими лічильниками та мають намір виконати увесь обсяг робіт протягом цього року.

У разі якщо співвласники не повідомили КП «Черкасиводоканал» у термін передбачений Законом про прийнятний для них варіант встановлення комерційного вузла обліку, монтаж буде виконаний підприємством на запропонованих ним умовах.

Якщо співвласники будівлі не дають згоди або створюють перешкоди встановленню вузла комерційного обліку в місцях вводу зовнішніх інженерних мереж у будівлю, підприємство буде вимагати встановлення судом сервітуту щодо частини будівлі, для встановлення та обслуговування загальнобудинкового лічильника.

Вартість комплексу робіт на встановлення розраховується для кожної будівлі окремо.

 

Залиште коментар