Лікувальні заклади Черкас зробили ремонти та придбали обладнання на 50 млн грн за минулий рік

Лікувальні заклади Черкас зробили ремонти та придбали обладнання на 50 млн грн за минулий рік

Про це під час зустрічі міської влади з жителями Черкас розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
За ці кошти в минулому році, за словами головного медика, вдалося придбати й встановити новий комп’ютерний томограф (близько 12 млн грн) для 3-ої лікарні швидкої медичної допомоги , реанімаційне обладнання та устаткування для операційних (як приклад, s-подібна стійка). У низці поліклінік і лікарняних відділеннях провели ремонтні роботи.
“Ми розпочали ремонт у кардіологічному й неврологічному відділенні 3-ої міської лікарні, – розповів він. – Як відомо, специфіка цієї лікарні – це інсульти, геморагічні та ішемічні, тож умови перебування там надзвичайно важливі. На майже два мільйони замінили ліжок і різного іншого обладнання для цього закладу”.
За його словами, в усіх дорослих і дитячих поліклініках міста – розпочали з вестибюлів і приміщень реєстратур.
Майже на шість мільйонів гривень торік вдалося закупити обладнання для міського пологового будинку «Центр матері та дитини». Як приклад, наркозно-дихальні апарати для виходжування дітей із критичною масою та інше необхідне устаткування для неонатологічного відділення.
Поза тим, він розповів, що завдяки впровадженню системи «онлайн-запису до лікаря» Черкаси потрапили в рейтинг одного з десяти інноваційних міст України.
“На сьогодні майже 205 тисяч жителів нашого міста мають електронну картку пацієнта, – говорить він. – У майбутньому вона стане основним медичним документом. Наразі плануємо наступні кроки для впровадження електронної історії хвороби, аби працювати з сучасними технологіями й та максимально спростити роботу з інформацією”.
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що поліпшення матеріально-технічного стану лікарень і надалі лишатиметься одним із пріоритетів у роботі влади.
“Ми працюємо над тим, аби створити комфортні умови перебування пацієнтів у наших медичних закладах”, – говорить він.

 

Залиште коментар