В урочищі «Яворівець» незаконно зрубали 44 дерева

В урочищі «Яворівець» незаконно зрубали 44 дерева

До Христинівського відділення поліції надійшло повідомлення від лісника про те, що ним в ході обходу території урочища «Яворівець» було виявлено незаконну порубку дерев, що знаходиться в межах Верхняцької селищної ради Христинівського району.

Про це повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

По даному факту внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка дерев у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяла істотну шкоду).

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури, яким здійснювалось  процесуальне керівництво у даному провадженні, відносно місцевого жителя, що здійснив незаконну порубку дерев у кількості 44 дерев різних порід у Синицькому лісництві Христинівського району на території урочища «Яворівець» 17.04.2018 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт.

Незаконною порубкою дерев державі в особі ДП «Уманський лісгосп» заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму 165622 грн. 66 коп.

Санкція ст. 246 ч. 1 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Залиште коментар