Лілія Маліщук: «Маніпуляції та пересуди щодо смерті трагічно загиблого Михайла Бінусова є неприпустимими»

Лілія Маліщук: «Маніпуляції та пересуди щодо смерті трагічно загиблого Михайла Бінусова є неприпустимими»

Спекуляцією на людському нещасті – називає директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук останні заяви щодо похорону та оголошення Дня трауру за вбитим депутатом міськради, який виконував обов’язки директора департаменту ЖКК Михайлом Бінусовим, що  ширяться у соцмережах та засобах масової інформації.
За її словами, така поведінка є неприпустимою і завдає додаткового болю рідним та близьким загиблого:
“Найдорожче, що є у людини, – це її життя. І будь-які маніпуляції та пересуди щодо смерті трагічно загиблого Михайла Бінусова є неприпустимими”.
Лілія Миколаївна наголошує, що міська влада і особисто міський голова Анатолій Бондаренко завжди відстоювали та захищали інтереси наших захисників і членів їх родин. Зокрема, й у найтрагічніші моменти їх життя. З гіркотою в серці ми згадуємо 25-ьох загиблих черкаських військових на Сході України, яких проводжали усім містом в їх останню путь.
Щоразу у ці трагічні для Черкас та його жителів дні у місті на всіх громадських і адміністративних будівлях приспускались державні прапори та прапори міста Черкаси. Тоді як на Соборній площі відбувалось загальноміське прощання з нашими загиблими захисниками.
“Відзначу, що завжди міська влада брала на себе усі фінансові  і організаційні питання щодо поховання та проведення пам’ятних заходів стосовно наших військових, які віддали життя на Сході України.  Ми активно співпрацювали з членами їх родин, вирішуючи усі нагальні питання. Крім того, жодна сім’я наших загиблих Героїв не лишилась наодинці зі своїм горем. Органи місцевого самоврядування за рішенням сесії у рамках міських програм ухвалювали рішення  щодо виділення фінансів для придбання житла та здійснення ремонтів для сімей загиблих та допомагали з  іншими поточними проблемами”, – зауважує Лілія Миколаївна.
Водночас додає, що відповідна робота триває і нині з нашими військовими, які повернулись із зони АТО, та членами їх родин.
Нагадаємо,  що від 25 листопада 2015 року –  відколи міський голова Анатолій Васильович Бондаренко приступив до виконання своїх обов’язків,  у Черкасах відбулось перепоховання лише загиблого Маломужа Олександра Вячеславовича та поховання Качура Олександра Миколайовича. І в ці дні у місті тривали загальноміські заходи з прощання та  оголошувалася жалоба.
Лілія Маліщук зауважила, що 25 загиблих військових рішенням сесії було посмертно нагороджено пам’ятними знаками «За заслуги перед містом Черкаси», ще 23 – присвоєно звання «Почесний громадянин міста Черкаси».
За інформацією прес-служби Черкаської міської ради.

 

Залиште коментар