Лісівники Чигиринщини встановили новий знак на в’їзді в місто

Лісівники Чигиринщини встановили новий знак на в’їзді в місто

Нову стелу облаштували нещодавно чигиринські лісівники при в’їзді до козацької столиці. Відтепер кожен подорожуючий, що рухається у напрямку Черкаси-Чигирин, при повороті в місто не омине увагою цей вказівник, який поінформує про підпорядкування прекрасних місцевих лісів та місцерозташування Чигиринського лісгоспу.

“Чигиринщину традиційно відвідують багато туристів, частина історичних об’єктів знаходяться в лісах або поряд з ними. Тому роботі з розміщення та оновлення лісівничої наглядної агітації приділяємо велику увагу. Це один з останніх вказівників, проте робота з розміщення дороговказів, інформаційних стендів на природоохоронну, протипожежну тематику триває постійно”, – зазначив директор підприємства Роман Фендюр.

 

Усе це робиться для громади, та й очам приємніше – видно, що в лісі є господар. Головне, як зазначають чигиринські лісівники, щоб громадяни з розумінням ставилися до лісівничої роботи, не псували та не шкодили наглядну агітацію, а ще – дотримувалися чистоти та не засмічували лісові насадження.

Залиште коментар