Черкащину на Генеральній асамблеї НОК представлятиме Микола Холоденко

Черкащину на Генеральній асамблеї НОК представлятиме Микола Холоденко

17 листопада в Києві відбудеться засідання ХХХІІ Генеральної асамблеї НОК. На зустрічі розглянуть низку важливих питань: підсумки діяльності Національного олімпійського комітету та його структур у 2017 році, запланують основні напрямки на рік наступний, розглянуть звіт ревізійної комісії та проведуть ротацію членів НОК і прийняття у члени Олімпійського комітету представників видів спорту, включених до програми Олімпійських ігор в Токіо-2020. Участь в асамблеї братимуть керівництво, члени та партнери НОК, представники влади. Кожну область може представляти лише один кандидат.

Черкащину на Генеральній асамблеї представлятиме Микола Холоденко – член НОК, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, тривалий період займав посаду першого заступника відділення НОК України в Черкаській області. Його кандидатуру підтримав виконком відділення під час останнього засідання.

«Микола Миколайович уже багато років представляє Черкащину на всеукраїнському рівні, має бажання і надалі бути делегатом від регіону на Генеральній асамблеї. Пропоную підтримати кандидатуру Миколи Холоденка», – запропонував голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда членам виконкому. Учасники засідання підтримали таке звернення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар