Лише за добу на Черкащині виявлено два випадки незаконної вирізки дерев на понад 1 млн. грн.

Лише за добу на Черкащині виявлено два випадки незаконної вирізки дерев на понад 1 млн. грн.

10 лютого 2020 року спеціалістами Державної екологічної інспекції Центрального округу в адміністративних межах Коробівської сільської ради Золотоніського району (поблизу селища Снігурівка) виявлено незаконну вирубку дерев породи дуб у кількості 172 шт., чим завдано державі шкоду на загальну суму 1 млн. 241 тис. 192 грн.

Про це інформує начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Також цього ж дня державними інспекторами встановлено незаконну вирізку 14-ти дерев сосни у лісовому насадженні, що розташоване в адміністративних межах Домантівської сільської ради Золотоніського району. Обрахований розмір завданої довкіллю шкоди становить 93 тис. 921 грн.

В обох випадках порушення вчинені невстановленими особами. Вбачаючи ознаки злочину, передбаченого ст. 246 Кримінального Кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу), матеріали за даними фактами направлено до правоохоронних органів з метою проведення розшукових дій та притягнення винних осіб до відповідальності.

“Дивує ситуація, коли на місцях вчиняється правопорушення, і ніхто не бачить цього, особливо з місцевих органів влади, та не звертаються до поліції з приводу незаконних рубок на підконтрольній місцевості? Невже ніхто не бачить?”, – дивується Позняков.

Залиште коментар