Майбутніх дільничних і сержантів перевіряють навіть на детекторі брехні

Майбутніх дільничних і сержантів перевіряють навіть на детекторі брехні

Нещодавно у Золотоніському центрі зайнятості зібралися на семінар близько тридцяти тих, хто перебуває на обліку й потребує роботи. На розмову до них завітала начальник сектору кадрового забезпечення Золотоніського відділу поліції підполковник Оксана Чурова. Вона розповіла про те, що з 18 квітня оголошується конкурс на заміщення 60 вакантних посад дільничних інспекторів поліції та 100 вакантних посад сержантського складу, пише “Черкаський край”.

Просто, стисло, дохідливо й зрозуміло вона розповіла про конкурс та вимоги до нього. Також було зазначено, що у січні проводився подібний конкурс на 60 посад слідчих. У конкурсі взяли участь 200 кандидатів, спромоглися зібрати документи лише 100 із них, а пройшли конкурс і стали переможцями 27.

Конкурс складається з чотирьох етапів:

1)випробування фізичних здібностей, де доведеться продемонструвати свою вправність з бігу, віджимання, підтягування та комплексних вправ;

2)медичного огляду;

3)психологічного тестування, яке проводитиметься у центрі психологічного тестування управління з вивченням стилю поведінки;

4)заключного етапу — співбесіда з поліцейською комісією.

Щодо зарплати, то у слідчих і оперативників вона становить 10 тисяч гривень, у дільничних — 8 тис. грн., сержантського складу — 6 тис. грн.

Пройти конкурс буде досить непросто — при проведенні попереднього конкурсу учасники пройшли 5 ступенів очистки, у тому числі й на детекторі брехні.

До складу Золотоніського відділу поліції належить все лівобережжя зі структурними підрозділами у Драбові, Чорнобаї, Каневі. Тому, усі мешканці зможуть спробувати свої сили у цьому конкурсі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар