Майже півсотні населених пунктів Черкащини не мають транспортного сполучення

Майже півсотні населених пунктів Черкащини не мають транспортного сполучення

У Черкаській області 47 населених пунктів не мають прямого транспортного сполучення з райцентром. Цей факт кореспонденту УНН-Центр підтвердив начальник управління транспорту Черкаської ОДА Сергій Чубань.

“Ці населені пункти не мають прямого сполучення з райцентрами. Але це не означає, що вони відрізані від світу. Немає прямого пасажирського транспорту — є той, що проходить повз”, – сказав Сергій Чубань.

Такі проблеми є в кожному районі Черкащини. На думку чиновника, донедавна найкатастрофічнішою була ситуація в Городищенському районі через банкрутство автотранспортного підприємства.

“На даний час вже знайшли перевізника, який вже укладає договори на усі дев’ять маршрутів району”, – запевнив Сергій Чубань.

Перевізники просто йдуть з цього бізнесу, бо він стає нерентабельним. Сергій Чубань підкреслив, що це повноваження і клопіт місцевої райдержадміністрації — знайти перевізника, організувати перевезення і укласти договори. Саме вона має організувати роботу з пасажирських перевезень так, щоб вони були рентабельними для усіх учасників цього бізнесу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар