Майданчик для кросфіту облаштовують на черкаському пляжі (відео)

Майданчик для кросфіту облаштовують на черкаському пляжі (відео)

На Казбетському пляжі в Черкасах роблять майданчик для кросфіту. Це таке кругове тренування, під час якого виконують комплекс вправ за мінімальний час. Нині черкаські спортсмени займаються кросфітом у приміщенні спорткомплексу «Манеж».

Про це інформує “Суспільне“.

На березі Дніпра для занять з кросфіту будують доріжки. Їх викопали глибиною 15 сантиметрів, розповідає працівник «Дирекції парків», – Віталій Лисенко. Нині засипають щебенем.
«Підготовчі роботи ми вже зробили. Через декілька днів буде асфальт. Підготовчі роботи починалися з того, що доріжки засипалися щебенем, і установка поребриків була».

Територію навколо доріжок засипають піском та розрівнюють.
Після того, як доріжки заасфальтують, на них покладуть гумове покриття, розповідає ініціатор проекту Олексій Назаренко. Чоловік є Президентом Федерації функціонального багатоборства в області та тренером із кросфіту в спорткомплексі «Манеж».
«Отаке саме гумове покриття буде. Щоб для зручності. І бігати, і стрибати. І піднімати штангши, і гирі, і займатися гімнастичними вправами».

Також на майданчику має бути металева конструкція із різними турніками та тренажерами.
«Там буде стояти модуль, у вигляді різноманітних турніків, канатів, брусів, шведских драбин, канатів. І від нього вже будуть доріжки, зона важкої атлетики, бігові доріжки, як на легкоатлетичному стадіоні. Трибуни. Тобто там можна буже проводити за будь-якими стандартами змагання».

Зі слів Олексія Назаренка, кросфітом у Черкасах спортсмени займаються із 2013 року. За цей час, вони брали участь у всеукраїнських та обласних змаганнях. Нині тричі на тиждень тренуються у спорткомплексі «Манеж».

Андрій Кушнір займається кросфітом протягом чотирьох років. Каже: займатися кросфітом на пляжі у весняно-літній період буде краще.

Зі слів Андрія Кучі, директора підприємства «Дирекція парків», на будівництво доріжок із міського бюджету спрямували півтора мільйона гривень. Додає: на придбання спеціальної спортивної конструкції та облаштування роздягальні й душових кабін грошей поки що немає. Завершити роботи планують у цьому році.

Залиште коментар