Міський голова Анатолій Бондаренко поінформував черкасців про головні події тижня

Міський голова Анатолій Бондаренко поінформував черкасців про головні події тижня

“Шановні жителі Черкас! Вирішив у форматі щотижневого дайджесту інформувати вас про головні події за останні сім днів, які є важливими для нашого міста. Намагатимусь, щоб така форма комунікації була традиційною”, – таку інформацію опублікував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці в “Фейсбуці“:

Позитив тижня:
– У Черкаській міській дитячій лікарні встановили новий пересувний рентгенологічний апарат. Це обладнання було придбано в рамках міської програми “Громадський бюджет”. Із ним буде покращено діагностичний процес і тим самим стане ефективнішим подальше лікування містян.

– На вулицях Черкас активно триває поточний ремонт доріг. Зокрема, відповідні роботи відбуваються на вулицях Святотроїцькій, Гоголя, Сурікова, Героїв Дніпра, Дахнівській.

– Вперше публічно під час засідання виконавчого комітету почали звітувати підрядники про стан виконання робіт, які вони здійснюють з будівництва та реконструкції об’єктів за кошти міського бюджету. Така практика у нас буде постійною.

– А поки за рішенням суду на два мільйони гривень оштрафовано підрядну організацію “Аерошляхбуд”, яка у 2012 році відремонтувала сім вулиць: Хрещатик, Грушевського, Смілянську, Надпільну, Благовісну, Гагаріна, та Чорновола. Підприємство не виконало весь обсяг робіт, закладених за умовами тендеру та підписаних угод. Мова йде про облаштування бордюрів, понижень тротуарів біля пішохідних переходів, асфальтування перехресть тощо. Тепер доведеться платити.

Негатив тижня:
– Черкаська місцева прокуратура безпідставно втручається в діяльність департаменту ЖКК щодо відміни тендеру з поточного ремонту доріг. Нехай автомобілісти знають, куди в разі чого нести шини та інші деталі від своїх розбитих автівок.

– Підприємства бізнесмена Михайла Бродського (ПАТ “ТЕМП”, ТОВ “Група Венето”), ймовірно, доводять ПАТ “Черкаський асфальтобетонний завод” (власником 50 % акцій якого є міська рада) до банкрутства. На мою думку, це робиться навмисно, аби потім завод опинився в приватних руках. Протягом 2016-2017 років були зроблені сумнівні як фінансові позики, так і рішення судів. Ми вже звернулися до правоохоронних органів для відповідної реакції на ці факти.

– Згідно з розпорядженням голови ОДА від 17.05.2018 №324, для міста Черкаси на цей рік не передбачено жодної субвенції для ремонту доріг за рахунок державного бюджету. Подібна новина дуже неприємно здивувала. Тому вже звернувся до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка із проханням все ж передбачити видатки на капітальний ремонт вулиці Першотравнева (40 млн. грн) та реконструкцію вулиці Сурікова (20 млн. грн).

Залиште коментар