«Місто не має бути заручником політичної гри», – Анатолій Бондаренко

«Місто не має бути заручником політичної гри», – Анатолій Бондаренко

Після знакових подій на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував окремі вагомі моменти.

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

Міський голова запевнив журналістів, що питання розпуску міськради не знято з порядку денного. Звернення до Верховної Ради України надіслане, і тепер слово  за регламентним комітетом ВРУ.

Деякі ЗМІ вже поспішили повідомити, що нібито тепер у міськраді сформувалася більшість, яка співпрацюватиме з міським головою і Анатолію Бондаренку вже нібито і не потрібен розпуск ради. Проте механізм запущено і міський голова чітко дав зрозуміти, що не буде втручатися в процес.

 

Щодо нового складу виконкому Анатолій Бондаренко висунув лише одну вимогу:

«Цей виконком має працювати краще, ніж попередній. Найбільше мене вразило в попередньому виконкомі (неприємно вразило) його бездіяльність, відсутність членів виконкому на робочому місці. Заручниками стали прості люди – жителі Черкас: хворі, які могли не отримати ліки, бюджетники, що не одержали зарплат, пільговики, яким не сплачувалась соціальна допомога. Цим старий виконком перейшов моральну межу. Тому до нового складу виконкому у мене лише одна вимога – щоб вони приходили на засідання і голосували так, як того вимагає їхнє серце».

На уточнення журналістів Анатолій Бондаренко запевнив, що його слова стосуються і його однопартійців, яким він надасть оцінку як очільник обласної організації ВО «Батьківщина».

 

Говорячи про відставку Олександра Радуцького, Анатолій Бондаренко порівняв себе з попереднім міським головою:

«Я наступив на ті ж граблі, що свого часу і Сергій Одарич. Проте, на відміну від нього, я виправив свою помилку».

Загалом же Анатолій Бондаренко сповнений оптимізму щодо майбутньої роботи ради і виконкому.

«Я звик грати в довгу партію, якщо говорити шаховою термінологією. Проте, щоб там не було, але громадяни, місто ніколи не повинні бути заручниками політичної гри», – зауважив він.

Залиште коментар