«Монетизація субсидій – це підкуп виборців», – Юрій Тренкін

«Монетизація субсидій – це підкуп виборців», – Юрій Тренкін

Зробивши мізер для українців за п’ять років, нинішня влада перед виборами намагається їх підкуповувати різними способами. Так очільник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін прокоментував монетизацію субсидій.

Із 4 березня розпочнуть виплати з монетизації субсидій в Україні. У середньому їхній розмір становитиме 1500 гривень. Також із наступного понеділка стартує індексація пенсій. Середній розмір підвищення складе 255 гривень.

– Влада на чолі з чинним Президентом називає все це «подвійним пострілом у бідність», – коментує такі нововведення Юрій Тренкін. – У мене питання: для чого потрібно було п’ять останніх років заганяти українців у злидні, щоб тепер роздавати подачки перед виборами. Монетизація субсидій – це підкуп виборців бюджетним коштом. Таким чином нинішня влада вкотре показує, що використовуватиме будь-які методи під час передвиборчої кампанії. Часу на реформи було вдосталь, зокрема й у питанні надання житлово-комунальних послуг. Однак влада весь цей час тільки «радувала» українців усе вищими сумами у платіжках за комунальні послуги, а перед виборами вирішила так цинічно купувати їхні голоси.

Нагадаємо, раніше невідомі особи провокували прихильників ВО «Батьківщина» на Черкащині до незаконних дій: збирати персональні дані виборців за винагороду. За цими фактами Черкаський обласний виборчий штаб звернувся до правоохоронних органів.

Залиште коментар