Монографія викладачів ЧНУ – у каталозі Бібліотеки Конгресу США (ФОТО)

Монографія викладачів ЧНУ – у каталозі Бібліотеки Конгресу США (ФОТО)

Іллюстрація до новини "Монографію викладачів ЧНУ внесено до каталогу Бібліотеки Конгресу США"Монографію викладачів ЧНУ внесено до каталогу Бібліотеки Конгресу США. Про це інформують на сайті університету.

Фото: https://www.cdu.edu.ua

Монографія “Current status and prospects of mathematical education” видана навесні 2018 року в Угорщині за сприяння Угорського наукового товариства Society for Cultural and Scientific Progress in Central and Eastem Europe.

Це вже друга монографія з проблем математичної освіти за редакцією Ніни Тарасенкової, професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Видання побачило світ у видавництві Угорського наукового товариства.

Над розробкою монографії “Current status and prospects of mathematical education” працював міжнародний авторський колектив, до складу якого увійшли: представник Академії наук Болгарії (професор Борислав Лазаров), викладачі навчальнор-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій ЧНУ (професори Ніна Тарасенкова та Ірина Акуленко, доценти Микола Третяк і Юрій Лещенко), випускники докторантури й аспірантури ЧНУ (доктори педагогічних наук Ірина Лов’янова і Лариса Голодюк, кандидати педагогічних наук Ірина Василенко і Вадим Кірман), багаторічні партнери кафедри математики та методики навчання математики ЧНУ з інших ЗВО України (професори Тетяна Крилова, Ольга Чашечникова і Катерина Власенко, кандидати педагогічних наук Зоряна Чухрай, Ірина Сітак і Євген Бобилєв).

Світова методико-математична спільнота з зацікавленням сприйняла напрацювання авторів монографії. Нині одержано повідомлення про включення наукової праці до каталогу Бібліотеки Конгресу США.

Залиште коментар