Понад 889 мільйонів гривень сягає цього року податковий внесок черкащан

Понад 889 мільйонів гривень сягає цього року податковий внесок черкащан

Черкаські платники за січень-квітень цього року перерахували більше 889 мільйонів гривень до бюджетів усіх рівнів, що майже на 232 мільйонів більше, ніж минулого року, , повідомляє заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Білик.

Впродовж чотирьох місяців до Державного бюджету від черкаських платників надійшло понад 414 мільйонів гривень. Порівняно з минулим роком, показник зріс більше, ніж на 108 мільйонів гривень. Приріст надходжень до загального фонду держбюджету відбувся за такими основними податками: на 62 мільйони гривень зросли надходження з податку на додану вартість та склали 198,5 мільйонів гривень, на 27,1` мільйонів гривень підвищився рівень сплати податку на доходи фізичних осіб та склав 93 мільйони гривень; на 5,6 мільйонів гривень зросли надходження зі сплати військового збору – 31,5 мільйонів гривень було перераховано в Держбюджет.

До місцевого бюджету за січень-квітень 2017 року платниками було сплачено 475,1 мільйонів гривень, що на 35 % більше, ніж минулого року, тобто скарбниця міста додатково поповнилась на 124 мільйони гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року відбулось збільшення надходжень за такими податками: на 81,3 мільйони гривень підвищилась сплата податку з доходів фізичних осіб та склала 278,9 мільйонів гривень; надходження єдиного податку зросли на 21,8 мільйонів гривень і склали 73,6 мільйонів гривень, по земельному податку та орендній платі надійшло 57,8 мільйонів гривень, що на 8,6 мільйонів гривень більше за минулорічний показник. Сплата податку на майно збільшилась на 1,3 мільйони та склала 9,7 мільйонів гривень.

Також за січень – квітень надійшло 434,2 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Порівняно з минулим роком сума збільшилась на 131,4 мільйони гривень, повідомляє «Про Головне» Державна податкова інспекція у м. Черкаси.

Залиште коментар