На Черкащині кволо використовуються природоохоронні кошти – О. Вельбівець

На Черкащині кволо використовуються природоохоронні кошти – О. Вельбівець

Одним з питань сьогоднішньої координаційної наради в Черкаській ОДА було виконання природоохоронних заходів за кошти місцевих бюджетів. Згідно з доповіддю начальника управління екології та природоохоронних ресурсів ОДА Олени Звягінцевої, на ьсогодні викорситання природоохоронного фонду становить 29 %. Ця цифра обурила голову Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця, передає кореспондент “Проголовне”.

– По чотирнадцяти проектах роботи не розпочато взагалі! А вже жовтень місяць. У листопаді випаде сніг, і жодних робіт проводити буде не можна. Чому так погано освоюються кошти? 21 % – виконання обласного бюджету, 44 % – місцевих бюджетів. Місцеві бюджети випереджають вдвічі! Кошти на природохоронні проекти використовуються кволо. Це не може не напрягати, – сказав він.

На 2017 рік, як повідомила Олена Звягінцева, було заплановано 30 природоохоронних заходів, на які передбачили 67 млн гривень. З них 36,8 млн гривень – це кошти обласного бюджету, 21,5 млн грн – місцеві бюджети. Станом на 1 жовтня використано 20,4 млн гривень. В повному обсязі виконано 7 проектів.

 

 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар