На Черкащині нагородили маленького героя, який врятував 3-річного малюка

На Черкащині нагородили маленького героя, який врятував 3-річного малюка

Рятувальники нагородили юнака, котрий врятував життя 3-річній дитині. Про це повідомляє Черкаський міськрайонний відділ Управлінн ДСНС України у Черкаській області.

18 листопада в селі Свидівок Черкаського району під час святкових заходів з нагоди Дня села, рятувальники відзначили подвиг Юліана Калюжного, який врятував життя 3-річному хлопчику, що мало не потонув на пляжі.

Нагадаємо, подія сталася цього літа біля колишнього санаторію «Світанок», де молода пара прогулюючись по містку з маленькою дитиною, милувалися краєвидами. Неподалік від них підліток вудочкою ловив рибу. Батьки спостерігали за дитиною, погукуючи йому, щоб не підходив до краю містка. Але у якусь мить дитя оступилося та шубовснуло у воду. Слідом за ним, кинувши вудку, пірнув підліток.

Ніхто спочатку не зрозумів, що сталося. Але батьки спохватившися, що їхня дитина зникла, почали панікувати, бігати по містку та кликати на допомогу. Зрозумівши, що трапилося, у воду почали пірнати чоловіки. Тим часом підліток-рибалка вже винирнув з води, і всі побачили, як він плив до берега, міцно тримаючи перелякану дитину. Ризикуючи власним життям, проте неухильно дотримуючись усіх правил порятунку потопаючого, Юліан врятував життя маленькому хлопчику.

Тим часом чутка про те, що сталося на мосту, облетіла все село. Вчинок Юліана викликав захоплення не лише односельчан, а й рятувальників.

«На долю хлопця випало справжнє випробування на рішучість та сміливість. І, незважаючи на його молодий вік, дії юного мешканця села Свидівок були дуже мужніми», – наголосив начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Хижняк.


Щоправда, сам Юліан свій вчинок героїчним не вважає каже, у подібній ситуації так мав вчинити кожен. Рятувальники нагородили його грамотою та годинником.

Світлина від Марини Мозгови.

Залиште коментар