На Черкащині підприємець незаконно вирубав дерев на понад 1,6 млн грн

На Черкащині підприємець незаконно вирубав дерев на понад 1,6 млн грн

Органами прокуратури області вжито заходів щодо належного здійснення нагляду за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень в лісовій галузі. Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби прокуратури Черкаської області.

Так, слідчим слідчого відділу Катеринопільського відділення поліції Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за погодженням з прокурором оголошено підозру фізичній особі-підприємцю, який не маючи спеціального дозволу на вирубку, упродовж 2012-2014 років на земельній ділянці площею близько 4,4 га, яка розташована на лівому березі річки Гнилий Тікич в адміністративних межах Єрківської селищної ради за межами населеного пункту, та перебуває в державній власності, здійснив порубку дерев в кількості 296 штук, чим заподіяв державі істотної шкоди на суму понад 1,6 млн. грн.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи, спрямовані на скерування обвинувального акта до суду в розумні строки.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар