Жодного класу із температурою нижче 17-ти градусів у черкаських школах немає, – Волошин

Жодного класу із температурою нижче 17-ти градусів у черкаських школах немає, – Волошин

Станом на сьогодні у колегіумі «Берегиня» потеплішало. У кабінетах, де минулого тижня температура була нижчою норми, сьогодні +19ºС. Передусім це пов’язано з погодними змінами. Щодо стану ІТП закладу – обладнання потребує ремонту, кошти на який проситимуть на сесії міської ради.
Через проблеми з подачею тиску Черкаською ТЕЦ та технічний стан теплового пункту, у кількох кабінетах школи трималася температура, нижча норми. Спеціалісти ТЕЦ та створеної комісії при департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР провели перевірку та склали відповідний акт. У ньому рекомендована заміна обладнання теплового пункту. Так, на ремонт елеваторного вузла та встановлення насоса необхідно більше 300 тис грн. 
Директор колегіуму “Берегиня” Василь Титаренко  зазначає, що станом на сьогодні у «проблемних» кабінетах школи температура нормалізувалася і сягає 19 градусів із позначкою плюс.
– Діти займаються у цих трьох приміщеннях, не відчуваючи дискомфорту, – додав він. – Наразі чекаємо коштів, які мають виділити для школи. Було встановлено, що опалювальна система закладу потребує ремонту, оновлення техніки, яка подає та перекачує тепло. Про проблему знає керівництво департаменту, депутатський корпус.   
                                                       
Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин повідомив, що про виділення коштів для навчального закладу клопотатимуть на найближчій черговій сесії міськради. Оскільки 22 лютого триватиме ще попереднє її засідання, то питання «Берегині» розглядатимуть у березні.
– Принагідно хочу повідомити, що відповідно до моніторингу температурного режиму, жодного класу із температурою нижче 17-ти градусів, у черкаських школах станом на понеділок немає, – наголосив Ігор Володимирович. – У третині закладів зафіксовано більше 20-ти градусів тепла у кабінетах. Прохолодно у коридорах, майстернях та спортзалах шкіл № 7, 8, 22, 34, 30 та «Берегині», там температура повітря сягає шістнадцяти градусів. Температура, нижча за норму, у коридорах двох закладів – 33-й та 34-й школах. 
Нагадаємо, температурні норми для шкільних приміщень складають 15-20ºС: для кабінету – 17-20ºС, для коридору/рекреації – 16-18ºС, для спортзали – 15-17ºС, для майстерні – 16-18ºС.

Прочитайте ще:

Залиште коментар