На Черкащині шукатимуть нелегальних працівників

На Черкащині шукатимуть нелегальних працівників

На Черкащині стартував пілотний проект МОП з подолання незадекларованої праці, пише “Діловий Регіон” з посиланням на cherkasy24.info.

У рамках проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» у Черкаській області стартувала інспекційна кампанія з виявлення незадекларованої праці. Пілотний проект окрім Черкащини реалізовуватимуть у ще трьох областях – Львівській, Одеській та Херсонській.

На підставі отриманих результатів і висновків будуть напрацьовані рекомендації щодо розроблення та впровадження плану діяльності Держпраці з подолання незадекларованої праці на всій території України.

Пілотна кампанія передбачає два напрямки –  інформаційний (надання роз’яснень з питань легального працевлаштування) та інспекційний (відвідування суб’єктів господарювання).  Галузям сільського господарства та сфери торгівлі приділять особливу увагу, оскільки за статистикою, саме тут виявлено значний відсоток нелегальної зайнятості в Черкаській області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар