Підеш слідом за Гурою, – Павло Карась розповів подробиці нападу на себе

Підеш слідом за Гурою, – Павло Карась розповів подробиці нападу на себе

«На мене учора о 9 вечора напали 5 осіб у масках і погрожували вогнепальною зброєю». Депутат міської ради Павло Карась зібрав брифінг, на якому розповів подробиці нічного інциденту, який стався в його оселі.

– Це були люди з Черкас. Хоча вони були у масках, їх видала вимова. Вони висунули мені вимоги: щоб я не балотувався в мери і не займався політикою. Ці нападники повідомили, що мене замовили впливові люди, і якщо я не дослухаюся, то піду слідом за Гурою.

Хоча зловмисники сказали, що поки що не мають наміру вбивати депутата, вони вбили його собаку та пограбували оселю, стверджує депутат.

Павло Карась розповів, що вже звернувся до правоохоронних органів. За його словами, він не має претензій до поліції, яка діяла вчасно, толерантно та конструктивно. Натомість депутат не задоволений діями працівників прокуратури, які відмовили йому у проведенні судово-медичної експертизи.

– Те, що зі мною відбулося, – це не політика, не економіка, це просто ненормальні речі. Ті, хто думає, що це стосується тільки Павла Карася – помиляються. Вчора прийшли до мене, завтра – прийдуть до вас!, – наголосив депутат.

Прочитайте ще:

Залиште коментар