На Черкащині лісівники висадили молодий ліс

Днями працівники апарату Черкаського лісгоспу разом із підприємцями-деревообробниками дружно саджали ліс у Свидівському лісництві. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Головний лісничий Черкаського лісгоспу Олександр Сидоренко зазначає, що такий захід вже став хорошою щорічною традицією.

«Кожної весни до садіння лісу в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» долучається громадськість, школярі, приєднуються до акції працівники різних установ і організацій. Тому, вважаю, дуже правильно, коли саме працівники апарату лісгоспу своїм прикладом підтримують подібні починання. Крім того, це чудова нагода для колективу поспілкуватися в неформальній обстановці. Така зміна діяльності, тим паче на свіжому повітрі, йде всім тільки на користь», – говорить головний лісничий Черкаського лісгоспу Олександр Сидоренко.

На ділянці прослухали інструктаж, після чого провели доповнення лісових культур сосни звичайної 2016 року на загальній площі 1,2 га.

Залиште коментар